ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

Η εξέταση του εργαστηρίου Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης θα πραγματοποιηθεί ως εξής*:

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 15.00-16.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 16.00-17.00

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΠΙΧΤΑ ΑΡΕΤΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ

ΝΙΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΙΑΝΝΙΑ ΕΛΠΙΔΑ

ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΝΙΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΤΟΝΕ ΚΡΙΣΤΙΑ

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΒΟ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΡΕΤΗ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΡΕΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΡΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΤΙΝΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΜΕΪΝΤΗ ΑΛΕΞ

ΤΡΥΦΩΝΑ ΝΤΑΛΙΛΑ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 17.00-18.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 18.00-19.00

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΚΑΡΑΚΟΥΣΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΦΣΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΥΠΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΙΣΜΗΝΗ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΕΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΪΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΔΡΟΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΙΓΛΗ

ΠΥΡΓΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΖΑΝΙ ΕΒΙΣΑ

ΣΑΚΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΙΔΗΣ-ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ

ΣΑΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΖΑΦΕΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 19.00-20.00

ΔΕΥΤΕΡΑ 29/01/2018 ΩΡΕΣ 20.00-21.00

ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΗΧΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΕΞΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΙΟΥΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΤΟΥΜΙ ΕΛΛΗΣ

ΖΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΚΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΞΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΑΡΑΝΤΑΪΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΚΛΕΙΣΑ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ

ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΡΥΣΑΦΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2018 ΩΡΕΣ 13.00-14.00

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2018 ΩΡΕΣ 14.00-15.00

ΒΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΛΛΙΑΝΕΖΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΒΕΡΥΚΙΟΥ-ΒΕΡΤΖΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΛΛΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΓΚΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΤΣΙΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΑΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΟΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΛΕΟΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΛΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΑΡΙΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΖΕΛΙΑΝΑΙΟΥ ΒΑΪΑ

ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΘΩΜΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΣΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΟΥΣΜΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΑΪΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

ΜΠΑΛΑΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΤΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΡΚΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

 

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 01/02/2018 ΩΡΕΣ 15.00-16.00

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΜΑΡΔΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΕΚΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΑΡΓΥΡΩ

ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

*Η εξέταση για όσους/όσες σπουδαστές/σπουδάστριες (με δικαίωμα τελικής εξέτασης στο εργαστήριο) το όνομά τους δεν βρίσκεται στις παραπάνω λίστες θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 01/02/2018 και ώρες 16.00-17.00.

 

 

ΛΕΥΚΑΔΑ 22/01/2018              Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ

 

                                                   ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΛΒΑΝΙΤΗΣ